Atsauksmes

Sūti savu atsauksmi uz jmk-buve@inbox.lv


483

Kā projekta "Mākslas Dārzs" īstenotājus izvēlējāmies Salacgrīvas uzņēmumu SIA “JMK LUX”, kas projektā paredzēto lapenīšu uzstādīšanu, kā arī galdu un solu komplektu izgatavošanu, paveica ļoti operatīvi un kvalitatīvi.


479

2022. gada Limbažu novada gada uzņēmuma atzinība.


403

Pēc vienas vasaras, aktīvi lietojot šūpoles, varu teikt tikai to labāko. Ļoti laba attieksme un kvalitāte. Paldies.


391

2020. gada, Salacgrīvas novada darba devēja atzinība


326

Laba kvalitāte un ātra uzstādīšana. Liels paldies par lieliskajām šūpolēm un smilšu kasti. Bērniem ļoti patīk. Esam nokrāsojuši paši, lai izskatītos pievilcīgāk.


316

Milzīgs paldies par skaisto šūpoļu kompleksiņu. Bērni pārlaimīgi un ļoti pateicīgi. Mums izmanto ar prieku gan bērni, gan pieaugušie vecumā sākot no 1 gada līdz pat 80 gadiem. Noteikti ieteikšu ikvienam interesentam tieši Jūs. Fantastiska attieksme, serviss un, protams, pats produkts.


315

Esam ļoti pateicīgi JMKLUX komandai par kvalitatīvu produktu, ātru piegādi, uzstādīšanu un adekvātām cenām. Bērni nebeidz priecāties.


314

Paldies, esam ļoti apmierināti ar produktu un kvalitāti! Mazajai Viviānai ļoti patīk!!!


313

Paldies JMK LUX!! Pirms 14 gadiem ( 2004. gadā) Gadatirgū Brīvdabas muzejā nopirku jūsu smilšukasti savam trešajam bērnam. Nokalpoja labi 14 gadus (izdila eņģes, bet koks turas labi) un šogad 2018. gadā izstādē Ķīpsalā satiku jūs un nopirku smilšukasti savam pirmajam mazdēlam. Prieks, ka Latvijā ir uzņēmums, kurš ražo kvalitatīvu produktu. P.S. Biju ļoti pārsteigta, ka 14 gadu laikā nav mainijies jūsu kolektīvs- tas šajā uzņēmumām parāda, ka Latvieši var!!! Izturību un Veselību jums visiem.


312

Uz bērna 2 gadu jubileju iegādājāmies rotaļu laukumu. Izvēlējāmies pirkt no šī uzņēmuma, jo rotaļu laukumi izskatās gaumīgi un kvalitāte ir laba attiecībā pret samaksu. Arī uzstādīšana bija iekļauta jau cenā, kas patīkami pārsteidza. Rotaļu laukums mūs ļoti apmierina - mazajam jo īpaši patīk mājiņa! Izmēğinājām arī abus slidkalniņus - gan plastmasas, gan uzņēmuma finiera slidkalniņu. Pirms tam mums bija viedoklis, ka noteikti jāņem plastmasas slidkalniņš, jo tas izskatās ergonomiskāks un bērnam drošāks. Taču, diemžēl, ir pieejami tikai plastmasas slidkalniņi ar kūkumu. To izmēğinot dzīvē, bērns vairākas reizes šļūcot, atsita pret kūkumu galvu un pēc tam 2 nedēļas baidījās pa to braukt lejā. Tagad nomainījām to uz finiera slidkalniņu un bērnam tas šķiet labāks, jo nobrauciens ir lēzenāks un nav kūkumu. Tādēļ, ja tiek pirkts rotaļu laukums divgadniekam, noteikti iesaku izvēlēties uzņēmuma finiera slidkalniņu. Turklāt tas mūsu sētā (priežu mežā), izskatās gaumīgāks un dabiskāks. Paldies!


311

PALDIES! Gerda, Laima un Ivars sajūsmā!


310

Paldies Mārim un viņa komandai par visforšāko rotaļu laukumiņu. Mūsu divgadīgajai meitai un viņas draugiem ļoti patīk :) Viss ir skaisti un interesanti sākombinējams un ērti uzstādāms. Lielisks serviss no JMK LUX.


309

No sirds saku paldies par jaukajām šūpolēm, kuras nu priecē mūs! Iepriekšējais komplekts godam kalpoja 10 gadus! Paldies par labvēlīgo attieksmi, lai Jums veicas, lai daudz klientu!


308

Lielisks serviss un izcila kvalitāte! Bērni apmierināti un vecāki priecīgi! Liels paldies, noteikti pasūtīsim arī citus produktus.


307

Vīteņrežģis ir vienkārši uzstādāms, pamatīgs un kvalitatīvs. Paldies par laipno sadarbību un piegādi. Lai daudz enerģijas un jauni sadarbības partneri! Svētīgu darba nedēļu vēlot, Evija Keisele.


306

Lielisks spēļlaukums ģimenie 3+. Visiem ir kur kāpt un šūpoties var pat četratā. Atbrauc, uzstāda un gatavs lietošanai. Paldies :)


305

Sveicieni JMK LUX kolektīvam! Paldies par jauko paviljonu. Esam ļoti apmierināti par padarīto darbu. Kā jau solīju nosūtu jums bildi pēc manas krāsošanas.


304

Paldies Kasparam par jauko mājiņu, kuru saņēmu kā dāvanu no vecākiem 5 gadu jubilejā.


303

Paldies. Lielisks darbs. Visi labākie vārdi par attieksmi un paveikto.


39

Gribam pateikt lielu, lielu paldies par skaisto laukumiņu. PII "Balodītis" mazie apmeklētāji to ir novērtējuši un atzinuši par labu esam! Paldies par ātro, laipno un kvalitatīvo darba izpildi! Bērnu dārzs ir priecīgs par dāvanu, absolventi laimīgi, ka dāvana tik laba! Balodēnu absolventu vārdā Dace. Mārupē


38

Lielais PALDIES Jums! Meitām patīk ļoti, dzīvojas pat pa lietu ārā. Kāpjot augšā mājiņā novelk apavus pie trepītēm, lai nepiegružotu savu mājiņu. Šī ir ļoti laba dāvana bērniem! Paldies!!!


37

Paldies par iepriekšējām šūpolēm! Vēlamies vēl pasūtīt šūpoles Nr.7 novietošanai vidusskolas tuvumā.


36

Pirms gadiem 5 iegādājos Jūsu firmas šūpoles 2 mazmeitām, ļoti labi kalpo; tagad drusku problēma - klāt nākusi trešā, un ja šūpojas, tad vajag uzreiz visām trim.


35

Paldies Kasparam un viņa komandai par jaukajām šūpolēm, pirmajām pirms 10 gadiem un otrajām šogad Lieldienās!


34

Pateicība SIA JMK LUX uzņēmuma vadītājam Kasparam Runcim un viņa komandai par ieguldīto darbu bērnu rotaļlaukuma tapšanā.


33

Paldies par lielisku sadarbību. Viss notiek ātri un operatīvi. Visu var norunāt, ļoti saprotoša attieksme. Esmu ļoti apmierināta un mans bērns arī ;) Paldies!